TENTO BLOG BOL PRESŤAHOVANÝ KLIK

Môžete sa pozrieť aj tam xDD


Helena má co ukázat, říká milenec

17. srpna 2008 v 19:50 | Blesk 3. 2. 2002 |  →BuLváR←
Nestárnoucí Helena Vondráčková (54) opět rozčeřila vlny českého šoubyznysu. Poté, co se rozvedla, našla si novou lásku a boduje se svými hity u posluchačů, zaujala i lovce nahých těl.
Helenu se totiž rozhodl chytit do své sítě časopis Playboy. "Ano, nabídnu Heleně, aby se pro nás svlékla. Je to krásná žena," potvrdila Blesku šéfredaktorka Playboye Bára Nesvadbová. Maximální honorář, který časopis nabízí, je 300 tisíc korun (aktuální informace - teď už 350 tisíc korun). "To je snad vtip? Na to už je trošku pozdě," směje se nabídce zpěvačka. Ale možná...
"Helena je strašně krásná žena, kterou nesmírně obdivuji. Stále je na vrcholu a jsem přesvědčena, že by oslovila snad všechny muže," skládá Nesvadbová na adresu zpěvačky jeden kompliment za druhým.
A co na to Vondráčková? "Tak před dvaceti lety, to možná, ale teď? Už jednou mi to redakce Playboye nabízela a odmítla jsem. Nemyslím, že bych to vůbec měla udělat, protože jsem zpěvačka a ne modelka," brání se. Nesvadbová se však nemíní vzdát. Zatímco Darině Rollinsové zaplatil podle našich informací Playboy za akty 200 tisíc korun a Simoně Krainové 250 tisíc korun, Vondráčkové chtějí nabídnout ještě o 50 tisíc korun víc. "Peníze nejsou to hlavní. Pro nás se fotí hvězdy kvůli prestiži," nechce finanční nabídku komentovat Nesvadbová. Nicméně naděje na to, že se jí podaří Vondráčkovou přemluvit, se nevzdává. "To si pište, že to jen tak nevzdám. Chci ji jako nikoho," řekla doslova kontroverzní spisovatelka. A Vondráčkovou přemlouvají i její blízcí, i odborníci na vizáž a image. "Rozhodnutí záleží samozřejmě na Heleně, ale je to krásná žena," potvrdil Blesku přední český vizážista Ivo Špes. "Helena na to určitě má," chválí Vondráčkovou další odborník, vizážistka Claudia Marčeková. "Vzpomeňte si, jak zapůsobila Jana Švandová. Té bylo skoro padesát a ohlas byl obrovský. Věk nehraje roli. A Helena by se líbila," shodují se nejbližší kolegové zpěvačky.
Samotnou Helenu podporuje v jejím rozhodnutí neukázat divákům své tělo její nový přítel Martin Michal. "Doporučil jsem jí tu nabídku nepřijmout, protože Helena patří jinam než do takového časopisu," potvrdil Blesku Michal. Po chvíli však přece jen dodal: "Helena by tomu časopisu určitě slušela. Je krásná a pořád má co ukázat." A Martin Michal to musí vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama