TENTO BLOG BOL PRESŤAHOVANÝ KLIK

Môžete sa pozrieť aj tam xDD


Vondráčkové vyklouzlo ňadro!

20. srpna 2008 v 15:20 | KiKuSh |  →BuLváR←
PRAHA - Helena Vondráčková (60) šokovala vyprodanou Lucernu, když jí při písni Dlouhá noc a odvážné piruetě vyklouzlo z šatů ňadro a vycpávka! Bradavky měla přelepené leukoplastem. Helena se lekla a otočila, aby dala všechno do pořádku. Diváci její neplánovaný kousek s ňadrem odměnili nadšeným potleskem. Zpěvačka netají, že má ňadra vylepšená silikonem.


Vondráčková v Lucerně: Ukázala víc, než chtěla


Helena Vondráčková (60) v sobotu večer svým vystoupením strhla celou Lucernu. Tříhodinovou show zvládla bez újmy, a dokonce ukázala víc, než měla v plánu. Při divokém tanci jí ze sexy topu vypadlo pravé ňadro!
Zastrčíme a jedeme dál! Helena ale dokázala, že je skutečná profesionálka. Neposlušnou blůzku jedním šikovným pohybem vrátila na své místo a z její tváře ani na okamžik nezmizel úsměv. A rozhodně se neměla za co stydět! To, co odhalil její dekolt, by zastínilo leckterou dvacátnici. Helena se naopak dokázala i sama sobě zasmát.

Potom, co od jednoho z fanoušků dostala víno s přívlastkem pozdní sběr, klidně pronesla: "Tak to je přesně pro mě, to se ke mně hodí."

Celý koncert ale provázela úžasná atmosféra a Helena až do konce jen zářila. Staré hity střídaly nové a pár songů si střihla i se svými hosty Jitkou Zelenkovou a Jiřím Kornem. Překvapení večera bylo v podobě zlaté desky, kterou Vondráčková s Kornem získali za své album duetů.

"Hrozně mě bolí nohy, ale já to teď ani necítím," smála se Helena po koncertě v zákulisí její oblíbené Lucerny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 =) =) | 25. srpna 2008 v 17:05 | Reagovat

tha so ale na 60 coool cecka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama